top of page
paul-volkmer-7uokeZUn7x4-unsplash.jpg

JAUTĀJUMI
UN
ATBILDES

Sky

KUR VAR LĒKT?

Šobrīd lēcieni notiek no bijušās Slokas papīrfabrikas torņa. Šī ir augstākā vieta Baltijā, kur iespējams izbaudīt brīvo kritienu no 47 metru augstuma.

CIK TAS MAKSĀ?

Lēciens vienam maksā 80,- eur un diviem kopā, jeb tandēmā, 150,- eur

VAI IR VECUMA IEROBEŽOJUMI?

Nē, lēkt var jebkurš fiziski un emocionāli spēcīgs cilvēks. Nepilngadīgām personām līdzi jābūt vecākiem vai aizbildņiem, kas var parakstīt līgumu par virvju lēkšanas pakalpojuma izmantošanu.

VAI IR SVARA IEROBEŽOJUMI?

Lēcēja minimālajam svaram jābūt 40kg un maksimālajam - 200kg. 
Ieteicamais augums Slokā ir vismaz 1.40 m, lai kāpiens būtu patīkams, bet ir arī īsāki klienti, kas ļoti grib lekt un pierāda mums, ka kāpnes nav šķērslis! 

CIK ILGI IR SEZONA?

Ropejumping.lv darbu būtiski ietekmē laikapstākļi, tādēļ lēcieni notiek sezonāli, gada siltajā periodā. Parasti sākam maijā un beidzam oktobrī.

VAI NEVAR IETRIEKTIES TORNĪ?

Viens no biežākajiem jautājumiem, uz kuru atbilde ir Nē! Fizikas likumi nemelo un no komandas puses ir izdarīts viss, lai tornī ietriekties nevarētu.

KĀ TIEK AUGŠĀ UZ LĒCIENU?

Lai izbaudītu lēcienu, pirmais uzdevums ir nonākt uz lēkšanas platformas, līdz kurai katram ir indivduāli jāuzkāpj. Tas mēdz būt gan fizisks, gan emocionāls pārbaudījums.

VAI VIRVES NEVAR PĀRPLĪST?

Gan klientu, gan sava drošība Ropejumping.lv komandai ir pirmajā vietā. Inventārs ir sertificēts un tiek regulāri apsekots, un nepieciešamības gadījumā mainīts. Mēs neriskējam ne ar klientu, ne savām dzīvībām.

bottom of page